1/1

N. N. 82,  N. N. 82,
Venu paco  May there be peac
tradukita de Amri Wandel  tradukita de N. N. 84

Bonvenu paco sur vin Bonvenu paco sur vin Bonvenu paco sur vin Bonvenu paco sur vin Paco sur vin May there be peace in the world… peace, peace, peace, peace all over the world.

Traduko de la hebrea poemo “Hevenu shalom ” de N. N. 82 en Esperanton de Amri Wandel.

Arg-998-2018 (2014-04-27 13:37:20)

Traduko de la hebrea poemo “Hevenu shalom ” de N. N. 82 en la Anglan de N. N. 84.

Arg-998-2017 (2014-04-27 13:29:55)

http://www.poezio.net/version?poem-id=998&version-id=2018,2017