1/1

N. N. 82,  N. N. 82,  N. N. 82,
May there be peac  Venu paco  Hevenu shalom
tradukita de N. N. 84  tradukita de Amri Wandel

May there be peace in the world… peace, peace, peace, peace all over the world.

Bonvenu paco sur vin Bonvenu paco sur vin Bonvenu paco sur vin Bonvenu paco sur vin Paco sur vin Hevenu shalom alechem, Hevenu shalom alechem, Hevenu shalom alechem, Hevenu shalom alechem, Shalom alechem

Traduko de la hebrea poemo “Hevenu shalom ” de N. N. 82 en la Anglan de N. N. 84.

Arg-998-2017 (2014-04-27 13:29:55)

Traduko de la hebrea poemo “Hevenu shalom ” de N. N. 82 en Esperanton de Amri Wandel.

Arg-998-2018 (2014-04-27 13:37:20)

Verkinto de tiu ĉi hebrea poemo estas N. N. 82.

Arg-998-2015 (2014-04-27 13:43:04)

Pri la teksto vidu la retejon http: // www. israelmagazin. de/ israel-juedisch/ hevenu-shalom-alechem . La kanto estas aŭdebla en http: // www. youtube. com/ watch? v= CQN_7TlikFM .

http://www.poezio.net/version?poem-id=998&version-id=2017,2018,2015