1/1

N. N. 82,  N. N. 82,  N. N. 82,
May there be peac  Wir wollen Frieden  Venu paco
tradukita de N. N. 84  tradukita de N. N. 83  tradukita de Amri Wandel

May there be peace in the world… peace, peace, peace, peace all over the world.

Wir wollen Frieden für alle, wir wollen Frieden für alle, wir wollen Frieden für alle, wir wollen Frieden, Frieden, Frieden für die Welt.

Bonvenu paco sur vin Bonvenu paco sur vin Bonvenu paco sur vin Bonvenu paco sur vin Paco sur vin

Traduko de la hebrea poemo “Hevenu shalom ” de N. N. 82 en la Anglan de N. N. 84.

Arg-998-2017 (2014-04-27 13:29:55)

Traduko de la hebrea poemo “Hevenu shalom ” de N. N. 82 en la Germanan de N. N. 83.

Arg-998-2016 (2014-04-27 13:45:41)

Traduko de la hebrea poemo “Hevenu shalom ” de N. N. 82 en Esperanton de Amri Wandel.

Arg-998-2018 (2014-04-27 13:37:20)

http://www.poezio.net/version?poem-id=998&version-id=2017,2016,2018