1/1

N. N. 82,  N. N. 82,
May there be peac  Hevenu shalom

tradukita de N. N. 84

May there be peace in the world… peace, peace, peace, peace all over the world.

Hevenu shalom alechem, Hevenu shalom alechem, Hevenu shalom alechem, Hevenu shalom alechem, Shalom alechem

Traduko de la hebrea poemo “Hevenu shalom ” de N. N. 82 en la Anglan de N. N. 84.

Arg-998-2017 (2014-04-27 13:29:55)

Verkinto de tiu ĉi hebrea poemo estas N. N. 82.

Arg-998-2015 (2014-04-27 13:43:04)

Pri la teksto vidu la retejon http: // www. israelmagazin. de/ israel-juedisch/ hevenu-shalom-alechem . La kanto estas aŭdebla en http: // www. youtube. com/ watch? v= CQN_7TlikFM .

http://www.poezio.net/version?poem-id=998&version-id=2017,2015