1/1

N. N. 82,  N. N. 82,
Wir wollen Frieden  Hevenu shalom

tradukita de N. N. 83

Wir wollen Frieden für alle, wir wollen Frieden für alle, wir wollen Frieden für alle, wir wollen Frieden, Frieden, Frieden für die Welt.

Hevenu shalom alechem, Hevenu shalom alechem, Hevenu shalom alechem, Hevenu shalom alechem, Shalom alechem

Traduko de la hebrea poemo “Hevenu shalom ” de N. N. 82 en la Germanan de N. N. 83.

Arg-998-2016 (2014-04-27 13:45:41)

Verkinto de tiu ĉi hebrea poemo estas N. N. 82.

Arg-998-2015 (2014-04-27 13:43:04)

Pri la teksto vidu la retejon http: // www. israelmagazin. de/ israel-juedisch/ hevenu-shalom-alechem . La kanto estas aŭdebla en http: // www. youtube. com/ watch? v= CQN_7TlikFM .

http://www.poezio.net/version?poem-id=998&version-id=2016,2015