1/1

N. N. 82,  N. N. 82,
Hevenu shalom  Venu paco

tradukita de Amri Wandel

Hevenu shalom alechem, Hevenu shalom alechem, Hevenu shalom alechem, Hevenu shalom alechem, Shalom alechem Bonvenu paco sur vin Bonvenu paco sur vin Bonvenu paco sur vin Bonvenu paco sur vin Paco sur vin

Verkinto de tiu ĉi hebrea poemo estas N. N. 82.

Arg-998-2015 (2014-04-27 13:43:04)

Pri la teksto vidu la retejon http: // www. israelmagazin. de/ israel-juedisch/ hevenu-shalom-alechem . La kanto estas aŭdebla en http: // www. youtube. com/ watch? v= CQN_7TlikFM .

Traduko de la hebrea poemo “Hevenu shalom ” de N. N. 82 en Esperanton de Amri Wandel.

Arg-998-2018 (2014-04-27 13:37:20)

http://www.poezio.net/version?poem-id=998&version-id=2015,2018