1/1

N. N. 82,  N. N. 82,  N. N. 82,
May there be peac  Venu paco  Wir wollen Frieden
tradukita de N. N. 84  tradukita de Amri Wandel  tradukita de N. N. 83

May there be peace in the world… peace, peace, peace, peace all over the world.

Bonvenu paco sur vin Bonvenu paco sur vin Bonvenu paco sur vin Bonvenu paco sur vin Paco sur vin Wir wollen Frieden für alle, wir wollen Frieden für alle, wir wollen Frieden für alle, wir wollen Frieden, Frieden, Frieden für die Welt.

Traduko de la hebrea poemo “Hevenu shalom ” de N. N. 82 en la Anglan de N. N. 84.

Arg-998-2017 (2014-04-27 13:29:55)

Traduko de la hebrea poemo “Hevenu shalom ” de N. N. 82 en Esperanton de Amri Wandel.

Arg-998-2018 (2014-04-27 13:37:20)

Traduko de la hebrea poemo “Hevenu shalom ” de N. N. 82 en la Germanan de N. N. 83.

Arg-998-2016 (2014-04-27 13:45:41)

http://www.poezio.net/version?poem-id=998&version-id=,2017,2018,2016