1/1

N. N. 82,  N. N. 82,  N. N. 82,
May there be peac  Hevenu shalom Wir wollen Frieden
tradukita de N. N. 84  tradukita de N. N. 83

May there be peace in the world… peace, peace, peace, peace all over the world.

Hevenu shalom alechem, Hevenu shalom alechem, Hevenu shalom alechem, Hevenu shalom alechem, Shalom alechem Wir wollen Frieden für alle, wir wollen Frieden für alle, wir wollen Frieden für alle, wir wollen Frieden, Frieden, Frieden für die Welt.

Traduko de la hebrea poemo “Hevenu shalom ” de N. N. 82 en la Anglan de N. N. 84.

Arg-998-2017 (2014-04-27 13:29:55)

Verkinto de tiu ĉi hebrea poemo estas N. N. 82.

Arg-998-2015 (2014-04-27 13:43:04)

Pri  la  teksto  vi-

du la retejon http: // www. israelmagazin. de/ israel-juedisch/ hevenu-shalom-alechem . La kanto estas aŭdebla en http: // www. youtube. com/ watch? v= CQN_ 7TlikFM .

Traduko de la hebrea poemo “Hevenu shalom ” de N. N. 82 en la Germanan de N. N. 83.

Arg-998-2016 (2014-04-27 13:45:41)

http://www.poezio.net/version?poem-id=998&version-id=,2017,2015,2016