1/1

Ulrich Schaffer,

Mi riskas

tradukita de Manfred Retzlaff

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Traduko de la Germana poemo “Ich wage es” de Ulrich Schaffer (∗1942-12-17) en Esperanton de Manfred Retzlaff (∗1938-11-04) en 2014-03-20.

Arg-985-1986 (2014-03-20 09:48:33)

Pri la aŭtoro vidu ankaŭ la retejon http: // www. ulrich-schaffer. com/ www. ulrich-schaffer. com/ Willkommen. html .

http://www.poezio.net/version?poem-id=985&version-id=1986