1/1

Ulrich Schaffer,  Ulrich Schaffer,
Mi riskas  Ich wage es

tradukita de Manfred Retzlaff

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Argiope-informo:

La aspekto de tiu ĉi versio estas barita.

Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Traduko de la Germana poemo “Ich wage es” de Ulrich Schaffer (∗1942-12-17) en Esperanton de Manfred Retzlaff (∗1938-11-04) en 2014-03-20.

Arg-985-1986 (2014-03-20 09:48:33)

Pri la aŭtoro vidu ankaŭ la retejon http: // www. ulrich-schaffer. com/ www. ulrich-schaffer. com/ Willkommen. html .

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Ulrich Schaffer (∗1942-12-17).

Arg-985-1985 (2014-03-20 09:30:47)

Pri la verkinto vidu la retejon http: // de. wikipedia. org/ wiki/ Ulrich_ Schaffer . La poemo aperis en la germana revuo “Bild der Frau”, eldono n-ro 5/2014 de l’ 24.01.2014, sur la paĝo 82.

http://www.poezio.net/version?poem-id=985&version-id=,1986,1985