1/1

Elli Weisbach,

Inter spaco kaj tempo

translated by Manfred Retzlaff

Foje mi traglitas inter spaco kaj tempo en sonĝo kaj mi kunportas de tie rebrilon de la brilo.

Translation of the German poem “Zwischen Raum und Zeit” by Elli Weisbach (Elvira Köhler) into Esperanto by Manfred Retzlaff (∗1938-11-04).

Arg-982-1982 (2014-03-19 10:50:42)

http://www.poezio.net/version?poem-id=982&version-id=1982