1/1

N. N. 78,  N. N. 78,
Zum neuen Jahr  Je l’ nova jaro

tradukita de Manfred Retzlaff

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Argiope-informo:

La aspekto de tiu ĉi versio estas barita.

Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas N. N. 78.

Arg-961-1937 (2014-01-24 13:03:20)

Tiu ĉi poemo troviĝis en la germana gazeto “Landwirtschaftliches Wochenblatt”, n-ro 1 de l’ 03.01.2014, paĝo 104.

Traduko de la Germana poemo “Zum neuen Jahr” de N. N. 78 en Esperanton de Manfred Retzlaff (∗1938-11-04).

Arg-961-1941 (2014-01-24 12:46:35)

http://www.poezio.net/version?poem-id=961&version-id=,1937,1941