1/1

Wéi Wáng ,

Zá Shī

Jūn zì gù xiāng lái Yīng zhī gù xiāng shī Lái rì qĭ chuāng qián Hán mé zhù huā wè.

Verkinto de tiu ĉi ĉina poemo estas Wéi Wáng .

Arg-926-1852 (2013-11-06 22:51:43)

Pri la ĉiná poeto Wáng Wéi vidu la vikipediejon http: // de. wikipedia. org/ wiki/ Wang_Wei . Pri la poemo vidu ankaŭ: http: // www. wischik. com/ damon/ Texts/ Buyu/ poem-zashi. html . Pri la poeto vidu ankaŭ: http: // eo. wikipedia. org/ wiki/ Wang_Wei .

http://www.poezio.net/version?poem-id=926&version-id=1852