1/1

Vincenz Hundhausen,

Je bela virino en la imperiestra ĝardeno

tradukita de Manfred Retzlaff

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Traduko de la Germana poemo “Auf eine schöne Frau im kaiserlichen Garten” de Vincenz Hundhausen (∗1878-12-15 – †1955-05-18) en Esperanton de Manfred Retzlaff (∗1938-11-04) en 2013-08.

Arg-916-1835 (2013-08-19 10:18:02)

http://www.poezio.net/version?poem-id=916&version-id=,1835