1/1

Chānglíng Wáng ,

Cǎi lián qǔ

Héyè luóqún yīsè cái fúróng xiàngliǎn liǎnbiā kāi Luàrù chízhōng kànbújiàn, wéngē shǐjué yǒurēnlái.

Verkinto de tiu ĉi ĉina poemo estas Chānglíng Wáng .

Arg-908-1811 (2013-07-11 23:39:45)

Tiu ĉi poemo troviĝas en http: // www. ebridge. cn/ new/ music/ shirley1. php? sno= 531 . Pri la poeto vidu la retejon http: // en. wikipedia. org/ wiki/ Wang_ Changling .

http://www.poezio.net/version?poem-id=908&version-id=,1811