1/1

Eugen Roth,

Das Kursbuch

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Eugen Roth (∗1895-01-24 – †1976-04-28).

Arg-88-180 (2004-02-01 18:36:35)

http://www.poezio.net/version?poem-id=88&version-id=180