1/1

Eugen Roth,  Eugen Roth,
La fervoja horaro  Das Kursbuch

tradukita de Manfredo Ratislavo

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Argiope-informo:

La aspekto de tiu ĉi versio estas barita.

Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Traduko de la Germana poemo “Das Kursbuch” de Eugen Roth (∗1895-01-24 – †1976-04-28) en Esperanton de Manfredo Ratislavo (Manfred Retzlaff, Stettiner Str. 16, D-59302 Oelde, Germanio, ∗1938-11-04) en 1980-11.

MR-004-2 / Arg-88-181 (2004-02-01 18:36:22)

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Eugen Roth (∗1895-01-24 – †1976-04-28).

Arg-88-180 (2004-02-01 18:36:35)

http://www.poezio.net/version?poem-id=88&version-id=,181,180