1/1

Heinrich Neye,

Augenspiel

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Heinrich Neye (∗1913-02-27 – †2002-07-18).

Arg-884-1765 (2013-04-17 21:19:34)

Erschienen in der Zeitschrift “Landwirtschaftliches Wochenblatt”, Nr. 31/2010 vom 05.August 2010, auf Seite 94. (Postfach 4929, D-48028 Münster (Westfalen), tel. (0251)51012-24 oder (0251)51012-35, Netzauftritt: www.wochenblatt.com, Netzanschrift: redaktion@wochenblatt.com).

http://www.poezio.net/version?poem-id=884&version-id=1765