1/1

Hubertus Janssen,

Ruhrkohlenwanderung

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Hubertus Janssen.

Arg-880-1761 (2013-04-17 13:48:57)

Dies Gedicht erschien in 2010 in der Zeitschrift “Landwirtschaftliches Wochenblatt”, Nr. 43 vom 28.10.2010, auf Seite 96.

http://www.poezio.net/version?poem-id=880&version-id=1761