1/1

Elisabeth Gallenkemper,  Elisabeth Gallenkemper,
Allerheiligen  Ĉiuj Sanktuloj

tradukita de Manfred Retzlaff

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Argiope-informo:

La aspekto de tiu ĉi versio estas barita.

Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Elisabeth Gallenkemper.

Arg-868-1746 (2014-02-11 11:05:41)

Dies Gedicht erschien in 2011 in der Zeitschrift “Landwirtschaftliches Wochenblatt”, Nr. 43 vom 27.10.2011, auf Seite 96.

Traduko de la Germana poemo “Allerheiligen” de Elisabeth Gallenkemper en Esperanton de Manfred Retzlaff (∗1938-11-04).

Arg-868-1747 (2013-04-08 17:12:24)

http://www.poezio.net/version?poem-id=868&version-id=,1746,1747