1/1

Doris Wildgrube,

Heiligabend

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Doris Wildgrube.

Arg-809-1622 (2013-02-01 10:16:08)

Siehe auch: http: // www. vogtlandmundart. de/ doris_wildgrube. php und http: // www. vogtlandmundart. de/ kontakt. php . Die Anschrift der Verfasserin ist: Doris Wildgrube, Dorfstra0e 49, D-08261 Schöneck, Tel. 037464/88895.

http://www.poezio.net/version?poem-id=809&version-id=,1622