1/1

Maurice Roelants,

De bloemen geuren in de perken

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Nederlanda poemo estas Maurice Roelants.

Arg-808-1620 (2013-02-01 09:46:15)

Pri la verkinto vidu la retejon http: // nl. wikipedia. org/ wiki/ Maurice_Roelants .

http://www.poezio.net/version?poem-id=808&version-id=,1620