1/1

Helga Rehbein,

Die Lieder der Rose

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Helga Rehbein.

Arg-797-1595 (2013-01-24 07:39:35)

Mi, MAnfred Retzlaff, trovis tiun ĉi poemon en la germana revuo �Frau im Spiegel“, n-ro 3/98 de l’ 08.01.1998.

http://www.poezio.net/version?poem-id=797&version-id=1595