1/1

Katherine Allfrey,

Die Wiese

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Katherine Allfrey (geb. Paula Katharina Forjahn, ∗1910-08-14 – †2001).

Arg-796-1593 (2013-01-23 12:59:10)

Siehe auch: http: // de. wikipedia. org/ wiki/ Katherine_Allfrey und https: // portal. dnb. de/ opac. htm? quer = Woe% 3D120955008&method= simpleSearch .

http://www.poezio.net/version?poem-id=796&version-id=1593