1/1

Heinrich Geurtz,

Karneval

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Heinrich Geurtz.

Arg-776-1555 (2013-01-18 12:06:14)

Tiu ĉi poemo aperis en 1997 en la gazeto “Kirche und Leben”, la organo de la eklezia katolika episkopejo de Monastero (Münster/Westfalen, Germanio), en la numero 6-1997. La adreso de pastro Heinrich Geurtz estas: Gocher Straße 56, 47589 Uedem, Germanio.

http://www.poezio.net/version?poem-id=776&version-id=1555