1/1

Heinrich Geurtz,

Karneval

Argiope information: The view of this version is restricted. Presumably there are copyright issues.

Author of this German poem is Heinrich Geurtz.

Arg-776-1555 (2013-01-18 12:06:14)

Tiu ĉi poemo aperis en 1997 en la gazeto “Kirche und Leben”, la organo de la eklezia katolika episkopejo de Monastero (Münster/Westfalen, Germanio), en la numero 6-1997. La adreso de pastro Heinrich Geurtz estas: Gocher Straße 56, 47589 Uedem, Germanio.

http://www.poezio.net/version?poem-id=776&version-id=1555