1/1

Gerda Illerhues,

Heidebild

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Gerda Illerhues (∗1930).

Arg-772-1546 (2013-01-16 12:24:25)

La adreso de s-ino Gerda Illerhues estis: Lehmbergstr. 50, D-46282 Dorsten, Germanio, Tel. 0048-(0)2362-22762.

http://www.poezio.net/version?poem-id=772&version-id=1546