Inhaltsverzeichnis

Helga Rehbein, Die Lieder der Rose; Helga Rehbein, La kantoj de l’ rozo . . . . . . . . . 2

Helga Rehbein, Die Lieder der Rose; Helga Rehbein, La kantoj de l’ rozo  2/2
Helga Rehbein,  Helga Rehbein,
Die Lieder der Rose  La kantoj de l’ rozo

tradukita de Manfred Retzlaff

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Argiope-informo:

La aspekto de tiu ĉi versio estas barita.

Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Helga Rehbein.

Arg-797-1595 (2013-01-24 07:39:35)

Mi, MAnfred Retzlaff, trovis tiun ĉi poemon en la germana revuo �Frau im Spiegel“, n-ro 3/98 de l’ 08.01.1998.

Traduko de la Germana poemo “Die Lieder der Rose” de Helga Rehbein en Esperanton de Manfred Retzlaff (∗1938-11-04) en 2004-06-04.

MR-421-2 / Arg-797-1596 (2013-01-24 07:39:19)

http://www.poezio.net/version?poem-id=797&version-id=1595,1596