Inhaltsverzeichnis

James Kr[Pleaseinsertintopreamble]ss, La kristnaska muso . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2

James Krüss, La kristnaska muso  2/2

James Krüss,

La kristnaska muso

tradukita de Manfred Retzlaff

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Traduko de la Germana poemo “Die Weihnachtsmaus” de James Krüss (Jakobo Krujso, ∗1926-05.31 – †1997-08.02) en Esperanton de Manfred Retzlaff (∗1938-11-04).

Arg-655-1329 (2012-11-19 14:09:09)

http://www.poezio.net/version?poem-id=655&version-id=1329