1/1

Franz Fechte,

Alter Kastanienbaum

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Franz Fechte.

Arg-752-1513 (2013-01-03 21:57:12)

Tiu ĉi poemo aperie en la agronomia revuo “Landwirtschaftliches Wochenblatt für Westfalen-Lippe”. n-ro 39/1212 de l’ 27.09.2012, sur paĝo 104.

http://www.poezio.net/version?poem-id=752&version-id=,1513