Inhaltsverzeichnis

Hermann Claudius, Printempo . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2

Hermann Claudius, Printempo  2/2

Hermann Claudius,

Printempo

tradukita de Manfredo Ratislavo

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Traduko de la Germana poemo “Frühling” de Hermann Claudius (Hermano Klaŭdio, ∗1878-10-19 – †1980-09-08) en Esperanton de Manfredo Ratislavo (Manfred Retzlaff, Stettiner Str. 16, D-59302 Oelde, Germanio, ∗1938-11-04) en 1989-04-27. MR-222-1 / Arg-410-810 (2007-04-24 11:25:38)

http://www.poezio.net/version?poem-id=410&version-id=810