1/1

N. N. 39,  N. N. 39,
Ĉetabla preĝo  Tagmanĝa preĝo
übersetzt von Manfred Retzlaff  übersetzt von Manfredo Ratislavo

Ĉiuj bonaj aĵoj, ĉiuj posedaĵoj venas de Vi, Dio. Ni dankas Vin pro tio.

Ĉiuj bonaj donoj, ĉiuj niaj konoj venas de vi, Dio. Ni danku vin pro tio.

Übersetzung des deutschen Gedichtes “Tischgebet” von N. N. 39 ins Esperanto durch Manfred Retzlaff (∗1938-11-04).

Arg-686-1383 (2012-11-28 18:16:55)

Übersetzung des deutschen Gedichtes “Tischgebet” von N. N. 39 ins Esperanto durch Manfredo Ratislavo (Manfred Retzlaff, Stettiner Str. 16, D-59302 Oelde, Germanio, ∗1938-11-04).

Arg-686-1384 (2012-11-28 18:18:54)

http://www.poezio.net/version?poem-id=686&version-id=1383,1384