1/1

N. N. 39,  N. N. 39,
Ĉetabla preĝo  Tischgebet

tradukita de Manfred Retzlaff

Ĉiuj bonaj aĵoj, ĉiuj posedaĵoj venas de Vi, Dio. Ni dankas Vin pro tio.

Alle guten Gaben, alles, was wir haben, kommt, o Gott, von Dir. Wir danken Dir dafür.

Traduko de la Germana poemo “Tischgebet” de N. N. 39 en Esperanton de Manfred Retzlaff (∗1938-11-04).

Arg-686-1383 (2012-11-28 18:16:55)

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas N. N. 39.

Arg-686-1382 (2012-11-28 18:21:00)

Siehe auch: http: // www. volksliederarchiv. de/ kinderreime-1173. html .

http://www.poezio.net/version?poem-id=686&version-id=1383,1382