1/1

N. N. 39,

Ĉetabla preĝo

tradukita de Manfred Retzlaff

Ĉiuj bonaj aĵoj, ĉiuj posedaĵoj venas de Vi, Dio. Ni dankas Vin pro tio.

Traduko de la Germana poemo “Tischgebet” de N. N. 39 en Esperanton de Manfred Retzlaff (∗1938-11-04).

Arg-686-1383 (2012-11-28 18:16:55)

http://www.poezio.net/version?poem-id=686&version-id=,1383