1/1

Henriette Luise von Hayn,

I am Jesus’ little lamb

tradukita de Richard Jordan

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Traduko de la Germana poemo “Weil ich Jesu Schäflein bin” de Henriette Luise von Hayn en la Anglan de Richard Jordan.

Arg-685-1381 (2012-11-27 22:58:19)

http://www.poezio.net/version?poem-id=685&version-id=,1381