1/1

James Krüss,

Sankta Barbarino

tradukita de Manfred Retzlaff

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Traduko de la Germana poemo “Sancta Barbara” de James Krüss (Jakobo Krujso, ∗1926-05.31 – †1997-08.02) en Esperanton de Manfred Retzlaff (∗1938-11-04) en 1984-02-28.

MR-077-01 / Arg-664-1333 (2012-11-19 17:51:58)

http://www.poezio.net/version?poem-id=664&version-id=1333