1/1

Heinrich Neye,

Bedauern unerwünscht

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Heinrich Neye (∗1913-02-27 – †2002-07-18).

Arg-660-1324 (2012-11-18 11:52:04)

Dies Gedicht erschien in der Zeitschrift “Landwirtschaftliches Wochenblatt” in 2012.

http://www.poezio.net/version?poem-id=660&version-id=1324