1/1

James Krüss,

Die Weihnachtsmaus

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas James Krüss (Jakobo Krujso, ∗1926-05.31 – †1997-08.02).

Arg-655-1316 (2012-11-19 14:07:31)

Pri la aŭtoro vidu la vikipediajn retejojn http: // de. wikipedia. org/ wiki/ James_Kr% C3% BCss kaj http: // www. jameskruess. de/ .

http://www.poezio.net/version?poem-id=655&version-id=1316