1/1

Karoly Janos,

Das Auswandererlied

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Karoly Janos.

MR-249-1a / Arg-57-110 (2004-01-31 22:47:45)

http://www.poezio.net/version?poem-id=57&version-id=110