1/1

Karoly Janos,  Karoly Janos,
Das Auswandererlied  La kanto de l’ elmigrantoj

tradukita de Manfredo Ratislavo

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Karoly Janos.

MR-249-1a / Arg-57-110 (2004-01-31 22:47:45)

Traduko de la Germana poemo “Das Auswandererlied” de Karoly Janos en Esperanton de Manfredo Ratislavo (Manfred Retzlaff, Stettiner Str. 16, D-59302 Oelde, Germanio, ∗1938-11-04) en 1992-03.

MR-249-1a / Arg-57-111 (2004-01-31 22:47:57)

http://www.poezio.net/version?poem-id=57&version-id=110,111