1/1

Erich Kästner,  Erich Kästner,
Der September  Al Septembro

tradukita de Manfred Retzlaff

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Erich Kästner (∗1899-02-23 – †1974-07-29).

Arg-568-1148 (2010-09-21 15:52:12)

Traduko de la Germana poemo “Der September” de Erich Kästner (∗1899-02-23 – †1974-07-29) en Esperanton de Manfred Retzlaff (∗1938-11-04) en 1997.

Arg-568-1150 (2010-09-21 15:51:58)

http://www.poezio.net/version?poem-id=568&version-id=1148,1150