1/1

Erich Kästner,

Der Januar

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Erich Kästner (∗1899-02-23 – †1974-07-29).

Arg-567-1146 (2010-09-21 12:07:46)

http://www.poezio.net/version?poem-id=567&version-id=1146