1/1

Erich Kästner,  Erich Kästner,
Der Januar  La Januaro

tradukita de Manfred Retzlaff

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Erich Kästner (∗1899-02-23 – †1974-07-29).

Arg-567-1146 (2010-09-21 12:07:46)

Traduko de la Germana poemo “Der Januar” de Erich Kästner (∗1899-02-23 – †1974-07-29) en Esperanton de Manfred Retzlaff (∗1938-11-04) en 1983.

Arg-567-1147 (2010-09-21 12:10:39)

http://www.poezio.net/version?poem-id=567&version-id=1146,1147