1/1

Robert T. Odeman,

Der kluge Gärtnersmann

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Robert T. Odeman (Bürgerlicher Name: Martin Hoyer, ∗1904-11-30 – †1985-01.14).

Arg-534-1065 (2010-04-13 16:18:36)

Angaben über den Verfasser Robert T. Odeman siehe unter http: // de. wikipedia. org/ wiki/ Robert_ T. _Odeman .

http://www.poezio.net/version?poem-id=534&version-id=1065