1/1

Erich Kästner,

Ein alter Herr spricht

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Erich Kästner (∗1899-02-23 – †1974-07-29).

Arg-501-979 (2009-12-07 19:18:32)

Pri la poete Erich Kästner vidu la retejon http: // eo. wikipedia. org/ wiki/ Erich_K% C3% A4stner .

http://www.poezio.net/version?poem-id=501&version-id=979