1/1

Werner Gneist,

Viel Glück und viel Segen

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Werner Gneist (∗1898 – †1980).

Arg-484-941 (2009-01-11 14:09:14)

Siehe auch http: // de. wikipedia. org/ wiki/ Werner_Gneist . Die Melodie ist abspielbar unter http: // ingeb. org/ Lieder/ vielgluc. html . Das Lied ist als Kanon zu singen nach der ebenfalls von Werner Gneist komponierten Melodie.

http://www.poezio.net/version?poem-id=484&version-id=,941