1/1

Werner Bergengruen,  Werner Bergengruen,
Antaŭprintempa tago  Ein Vorfrühlingstag

tradukita de Manfred Retzlaff

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Argiope-informo:

La aspekto de tiu ĉi versio estas barita.

Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Traduko de la Germana poemo “Ein Vorfrühlingstag” de Werner Bergengruen (∗1892-09-16 – †1964-09-04) en Esperanton de Manfred Retzlaff (∗1938-11-04) en 1996.

MR-285-1b / Arg-467-888 (2008-02-21 11:20:40)

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Werner Bergengruen (∗1892-09-16 – †1964-09-04).

Arg-467-887 (2008-02-21 11:20:49)

http://www.poezio.net/version?poem-id=467&version-id=888,887