1/1

Dr. J. P. Heije,

O schitt’rende kleuren van Nederlands vlag

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Nederlanda poemo estas Dr. J. P. Heije.

Arg-421-831 (2010-05-27 11:56:15)

Mi, Manfred Retzlaff, trovis tiu ĉi kanto-tekston en la retejoj http: // lirama. net/ search? searchobj= lyrics&search= nederlands kaj http: // www. waltertje. com/ artiesten/ uo_karst-1707/ songteksten/ o_schittrende_kleuren_van_nederlands_vlag-29798/ .

http://www.poezio.net/version?poem-id=421&version-id=831