1/1

Christoph Klausener,

Mutiĝis ĉiu bird’ kantanta

tradukita de Hans-Jörg Kindler

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Traduko de la Germana poemo “Verstummt sind alle Vogellieder” de Christoph Klausener (Jean-Willibrord (Willy) Schmit, ∗1917-12-30 – †1982-08-28) en Esperanton de Hans-Jörg Kindler (Trixini).

Arg-41-81 (2003-12-23 23:00:24)

http://www.poezio.net/version?poem-id=41&version-id=,81