1/1

Erich Kästner,

Der Februar

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Erich Kästner (∗1899-02-23 – †1974-07-29).

Arg-40-78 (2010-09-21 15:34:20)

http://www.poezio.net/version?poem-id=40&version-id=78